up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 16.–17. 3.

15.03.2019 / AUTOR: Veronika Foltová

Plavby po Vltavě zdarma nebo street food na náplavce.

O víkendu má být skoro léto. Předpověď hlásí až 18 stupňů a to je naprosto ideální počasí k plavbám po Vltavě. Vševltavský spolek na neděli připravil akci Den Vltavy, v rámci kterého se můžete svézt po Vltavě zcela zdarma. Pokud nemáte plány ani na sobotu, zkuste Street Food na Smíchovské náplavce nebo swap s věcmi do domácnosti v Ikea Pointu. Pohodový víkend!

Náplavka Street Food 2019

Kdy: 16. 3. 2019

Kde: Smíchovská náplavka

Vstup: zdarma

Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. Pro návštěvníky bude i letos připravena pestrá nabídka pouličních specialit – vietnamské Bún chả, izraelský falafel, thajský salát Som Tam, španělská paella, venezuelské placky arepa, korejské kimchi, americké chicken wings, gruzínské chacapuri, rumunské pastrami nebo třeba mexické tacos a portugalské tapas.

Festival Náplavka Street Food již několik let mapuje tuzemskou street food scénu, která je často složena z pestré směsice nadšenců i profesionálů, lidí z různých oborů či zemí. Tentokrát je festival mimo jiné spojen s oslavami svatého Patrika. V této souvislosti určitě nebude chybět výběr piva a ciderů, ale k mání bude také například šťáva z cukrové třtiny, peruánská limonáda nebo prosecco. Pouliční atmosféru doplní bohatý doprovodný program.

Více informací: zde 

Liquicity Prague 2019

Kdy: 16. 3. 2019

Kde: Výstaviště Holešovice

Vstup: 490–790 Kč

Liquicity se vrací do České Republiky! Připomeňte si znovu neuvěřitelnou atmosféru na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Line-up:

  • Matrix & Futurebound
  • Koven - Maduk - Muzzy Flite
  • NCT - Andromedik
  • Edlan - Woice
  • Hosted by Mota & Fava

Více informací: zde 

 

Swap Prague! Výměna potřeb do domácnosti

Kdy: 16.–17. 3. 2019

Kde: IKEA Praha - IKEA POINT

Vstup: 100 Kč

Máte doma spoustu věcí a už není místo na nové? Nebo byste rádi svou domácnost oživili novými kousky? Žádný problém. Všechny věci, které nepotřebujete, nebo vás už netěší, protřiďte a můžete je vyměnit za něco, z čeho budete mít radost.

Registrujte se zde: https://goo.gl/forms/4pn3vCRzYd7EynqG2 Proč se registrovat? Budeme tak mít pod kontrolou množství lidí, které bez problémů zvládneme. Díky tomu si to opravdu užijete!

JAK SWAP FUNGUJE:

po registraci přinesete menší potřeby a předměty do domácnosti. Odnést si můžete cokoliv, co potřebujete, nebo se vám líbí ZDARMA. Počet kusů není nijak omezen, ale buďte rozumní a berte si jen to, co se vám skutečně hodí. Mějte na paměti, že je třeba nosit pouze věci ve skvělém stavu. Neuškodí přečíst si Zásady ostříleného swapera v našem starším rozhovoru s Lucií Poubovou – průkopnicí českého swapování.

Více informací: zde 

Den Vltavy 2019

Kdy: 17. 3. 2019

Kde: Vševltavský spolek, z.s.

Vstup: zdarma

Plavby po Vltavě pro Pražany a přespolní ZDARMA! Přijďte k Vltavě a zažijte mnoho zábavy a poučení! Vševltavský spolek pro vás připravuje plavby velkými i malými loděmi, den otevřených dveří Veslařského klubu Slavia, nezapomenutelné vodnické hrátky nad hladinou, kapelu Matylda – písně plavební, volný vstup do Muzea Karlova mostu a mnoho dalšího! Celý program včetně jízdního řádu velkých výletních lodí a umístění přístavišť naleznete v události.

Více informací: zde 

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose