up_icon

Události

facebook twitter mail

Kam zajít o víkendu 15.–16. 6.

14.06.2019 / AUTOR: citydog.cz

Pivní slavnosti, FIFA 19 na Letné! nebo beach volejbal ve Stromovce!

Tento víkend zahajte třeba již v pátek pivními slavnostmi. Letos bude festival rozšířen o americkou zónu s vybranými specialitami a možná tu nečekaně potkáte i komiksového hrdinu! V sobotu se bude na Spartě konat druhý finále CZC.cz iSport LIGY a vypukne velká esportová show. Přijďte zafandit a sledovat různé kousky a triky těch nejlepších! A pokud ani v pátek nebo v sobotu na žádného hrdinu nenarazíte, tak nějakého opravdového potkáte určitě v neděli, neboť třetí neděli v červnu se v mnoha zemích slaví Den otců. Tak přijďte s dětmi oslavit tento Den třeba na Náplavku, kde se budete moct podívat na exhibici zkušených parkouristů a také vyhrát ceny v parkourové soutěži Gatorade Parkour Speedrun. Trenéři a kaskadéři se tu s vámi podělí o své zkušenosti z reklam i filmů a předvedou nové triky.
Pohodový víkend a všem otcům přejeme krásnou neděli!

Pražské Pivní Slavnosti 2019

Kdy: 15. 6. 2019

Kde: PVA Expo Praha

Vstup: 150 Kč

Slavnosti piva se letos budou konat ve dnech 14. a 15. června 2019 na výstavišti v Letňanech souběžně s Americkým festivalem. Zábava plná hudby, ochutnávek a soutěží bude připravena pro všechny. Kromě většího areálu se letos dočkají návštěvníci i rozšíření o zónu s vybranými americkými specialitami. Program počítá s účastníky všech věkových kategorií stejně jako s milovníky piva, ciderů i pivních speciálů. Chybět nebude stylová živá hudba, soutěže, ochutnávky, zóna Oktoberfest nebo setkání s komiksovými superhrdiny.

Součástí doprovodného programu bude též přehlídka motorek a vozů, kapely, soužete na pódiu v exování piva, nebo třeba pojídání chilly.

Více informací: zde

FIFA 19 na Letné!

Kdy: 15. 6. 2019

Kde:  Stadion Sparty na Letné

Vstup: zdarma 

Druhé finále CZC.cz iSport LIGY je tady! Na fotbalovém stadionu Sparty osmička nejlepších hráčů ve FIFA 19 půjde do bojů o celkové prize money 40 000 korun a důležité body do celosezónního žebříčku. A vy můžete být u toho! Nejen to – každý návštěvník dostane dárek i možnost zahrát si o fantastické ceny!

Před 13.00 se otevřou brány letenského stadionu (vstup č. 1 – hlavní tribuna) a vypukne velká esportová show. Nejlepší hráči ve FIFA 19 se budou rvát o prestiž, peníze a postup do česko-slovenského SUPERFINÁLE. Přijďte zafandit a sledovat různé kousky a triky těch nejlepších! Navíc se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Nejenže je vstup zdarma, ještě si můžete odnést domů super věci. V diváckých soutěžích získáte gamepad Dualschock na PS4, wireless sluchátka Sony Platinum. A pokud vstřelíte gól sparťanům The Johnymu nebo Emericksonovi, odnesete si celou konzoli Playstation 4 Pro a hry od generálního partnera CZC.cz!

Více informací: zde

 

 

O Pohár Mistra Stromovky

Kdy: 16. 6. 2019

Kde: Containall

Vstup: 200 Kč

První ze série 4 kvalifikačních turnajů v beach volejbalu, ze kterých ti nejlepší postoupí do finálového turnaje, ve kterém se utkají o titul a trofej Mistra Stromovky.

Z každého kvalifikačního turnaje postoupí 4 nejlepší týmy do finálového turnaje. Turnaje jsou určeny pro dvoučlenné týmy bez rozdílu pohlaví (např.: žena žena, muž muž, žena muž, atd..)

Vítěz celé letní ligy obdrží skleněný pohár Mistra Stromovky. Nejlepší tři týmy z každého turnaje obdrží hodnotné ceny a poukázky na konzumaci.

Více informací: zde

Gatorade Parkour Speedrun

Kdy: 16. 6. 2019

Kde: Náplavka

Vstup: zdarma 

Přijďte s dětmi oslavit Den otců na Náplavku. V rámci Gatorade Parkour Speedrun si zde děti užijí spoustu pohybu s parkouristy z Parkour Ládví a filmovým kaskadérem Janem Horákem, metodistou Michalem Filipinem a freerunery Lukášem Kolocem a Jakubem Žofkou. Trenéři se s návštěvníky podělí o zkušenosti z reklam i filmů a předvedou jim nové triky. Pro menší děti bude připravena parkourová dráha v písku a na větší dráze přímo naproti na náplavce se uskuteční závod Speedrun pro členy Parkouládví G.P.F.C.

Více informací: zde

Fotografie: unsplash.com

commentkomentáře
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose