up_icon

Téma

facebook twitter mail

Dopravce Ryanair se zbavil čtvrt milionu letenek za deset euro

12.12.2019 / AUTOR: Petra Jaroměřská

Přemýšlíte-li, kam si v příštím roce zaletíte, hlídejte nabídky leteckých společností.

Z Prahy do Londýna za tři stovky anebo do Jordánska za pětikilo? Pokud přemýšlíte, kam si v příštím roce zaletíte, dobře sledujte stránky leteckých společností. Právě tam totiž můžete narazit na akce, které trvají třeba jen do půlnoci. Ty nejatraktivnější letenky jsou téměř okamžitě rozebrané a spoléhat na agregátory nejlevnějších letenek se nemusí vyplatit.

Na konci listopadu oznámil irský nízkonákladový dopravce Ryanair, že hodlá prodat 250 tisíc letenek za cenu necelých deseti euro za kus. Akce se týkala i odletů z Prahy. Společnost tvrdí, že během deseti dnů navštívilo stránky dopravce rekordních devětadvacet milionů uživatelů. A rekordní prý byl i počet rezervací.

V prosinci pak ještě Ryanair přidal do prodeje celkem padesát tisíc letenek za cenu pouhých pěti euro. Ryanair dělá výprodejové akce často, nicméně takto rozsáhlé slevy jsou nejsou příliš frekventované.

Přestože už oficiálně tyto výprodejové kampaně skončily, Ryanair má velmi levné letenky stále v systému. Za cenu lehce přesahujíc tři stovky si můžete zaletět do Londýna a zpět, nebo třeba do Dánska. Zaletět si můžete do Athén, Paříže, či Milána. A zahřát se můžete za pár korun i na příjemné Maltě.

Pokud vás zajímá romantická Itálie, například ještě na duben jsou volné zpáteční letenky do Pisy za necelou pětistovku. A o něco dráž vyjde Jordánsko, aktuálně zaplatíte za letenku s květnovým odletem 1248 korun. Stejnou cenou mají i zpáteční lety do slunného Maroka, proto neváhejte. Letenka za pár sto korun může být i skvělý vánoční dárek.

 

Fotografie: Unsplash.com

commentkomentáře
Kateřina
13.12.2019 13:24
Kateřina
20.02 09:20
Clanek o tom, ze ryanair mel před tydnem vyprodej, ale uz je nema? :D

13.12.2019 13:49
Vladimír Rozhon
20.02 09:20
Tyto jejich akce jsou pěkný fejky.Jestli to tam za 10 eček je tak možná 3 sekundy.Není možné se tím proklikat.Zkoušel jsem to a ikdyž byla letenka za 500,- po kliknutí se změnila na 1500,-chtěl jsem letět s děckem-hned mě to nahodilo love navíc za to že sedím vedle děcka(nešlo to změnit),když jsme chtěli jed jako 4 člená rodina,tak katastrofa.Nejlépe děti a žanu zatlouct a při nákupu letenek se k sobě neznát.....Opravdu výborná letecká firma co uvádí plnou cenu letenek.Pro nechápavé,poslední věta je IRONIE....

13.12.2019 16:16
Martin Krocil
20.02 09:20
Ale kdepák, vydařené promo když první vlna zájmu opadla :) Ty letenky tam pořád jsou. A nejen před Vánoci

přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose