up_icon

Inspirace

facebook twitter mail

Milion letenek od Ryanair. 
Za jednu chce dopravce 129 korun. Výprodej končí dnes o půlnoci

02.09.2020 / AUTOR: Redakce

Letenky nikdy nebyly levnější

ZDROJ: Unsplash.com, Ryanair

Z Prahy do Benátek za 129 korun? Anebo si raději zaletět do Bruselu? Nízklonákladový dopravce Ryanair se rozhodl trochu rozhýbat skomírající cestovní ruch a odstartoval akci, při které pustil do prodeje jeden milion letenek. Cena jedné vychází na 129 korun. Ale pozor, jde o jednosměrné letenky. I tak ale není to lákavé? 

Nejistá doba, kdy během jednoho den může vláda jakékoli země rozhodnout, že všichni cestující budou muset mít při překročení hranic negativní test na vir označovaný jako SARS-CoV-2,  ktzerý zpusobuje nemoc covid 19. Tohle je přesně ten moment, který většinu lidí od cestovaní odradí. Aerolinky ale nabízí i destinace, které můžete projet bez potřebného testu. Jako například zmíněné Benátky nebo Brusel. Troufnete si?

Co třeba ty Benátky? V minulosti místo přeplněné turisty zeje prázdnotou. A pokud jste ještě v tomhle městě nebyli, není vhodnější příležitost. Zajímá-li vás romantická Itálie, ale do Benátek se vám nechce, zkuste Řím, sem také nepotřebujete test. Anebo do třetice Itálie, tentokrát Bergamo, tam se ale létá z Bratislavi a cena vychází na pět euro za jednu cestu.

Nejen dopravce Ryanair bojuje s nedostatkem zákazníku, podobnou akcí chce nalákat nové cestující. A povzbudít skomírající letecký byznys. 

Nezapomeňte, že nízké ceny platí pouze na cestu uskutečněnou v září a říjnu letošníhi roku. A zakoupenou do dnešní tedy středeční půlnoci s datem druhého září.

A ještě poslední doporučení. Pokud byste neměli problém využít letiště v Bratislavě, zkuste si zaletět na víkend do Kyjeva, je to nádherné město. Neváhejte, levné letenky ale rychle mizí. Nebojte se a cestujte.

   Fotografie: Unsplash.com

commentkomentáře
přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose