up_icon

Inspirace

facebook twitter mail

9 nejzajímavějších webů s bezplatnými online kurzy a certifikátem

16.01.2018 / AUTOR: Anežka Svobodová

Obohatíte nejen sebe, ale i svůj životopis.

Třeba s novým rokem hodláte nastoupit do nové práce a máte chuť se blýsknout s dovednostmi napumpovaným životopisem nebo jen toužíte po sebevzdělání a rozšíření obzorů. A právě pro tyto případy jsme sepsali seznam těch nejzajímavějších studijních portálů, kde se můžete bezplatně vzdělávat a dosažené znalosti zpečetit cerfitikátem, takže kromě dobrého pocitu a nových zkušeností získáte i hezkou přílohu k vašemu CV. Nádhera, že? Tak na co ještě čekáte?

Google Digitální garáž

Co to je: Google program, který vám dokáže zprostředkovat veškeré nutné (a chybějící) digitální znalosti a dovednosti. 

Témata: Online prodej, sociální sítě, online marketing, obsahová reklama aj. 

Výhody: Kurz i certifikát můžete využít jak pro váš osobní růst, tak pro růst vašeho podniku, kterému tím strategicky pomůžete, aby se o něm dozvědělo co nejvíc správných lidí. 

Hubspot academy

Co to je: Další báječný program, tentokrát poskytovaný serverem Hubspot, kde máte možnost vybrat si z nepřeberného množství kurzů s online školením a celosvětově uznávaným certifikátem.

Témata: Online marketing a veškeré přidružené kategorie.

Výhody: Kurzy oceníte, ať jste začátečník nebo profesionál. Výukové kurzy jsou zpracovávány skutečnými odborníky a každý den je absolvují stovky lidí po celém světě.

Wordpress academy

Co to je: Jedna z celosvětově nejoblíbenějších platforem pro vytváření jednoduchých a efektivních webovek nyní poskytuje kurzy vývojářství a web designu.

Témata: Vývojářství demonstrované na webu Wordpress, jehož znalosti ale užijete i jinde.

Výhody: Wordpress je zásadní pomocník každého začátečníka s tvorbou webu. Díky kurzům odhalíte veškeré jeho funkce a dokážete tak sami vytvořit stránky přesně podle svých představ. 

Open 2 study

Co to je: Server vybudovaný centrem Open universities Australia, který poskytuje bezplatné certifikované vzdělávací kurzy na všech úrovních a kategoriích.

Témata: Vzdělávání, technologie, marketing, reklama, finance, medicína, humanitní vědy aj.

Výhody: Kurzy jsou přehledné, zaberou zhruba 2-4 hodiny týdně a na konci si můžete zažádat o certifikát garantovaný některou ze spřátelených univerzit.

Creative Commons Certificate

Co to je: Když jste umělec, řešíte, jakým způsobem svoje dílo licencovat. A právě touto problematikou se zabývá organizace Creative Commons, která pro tyto účely a pod záštitou organizace Billa a Melindy Gatesových, vytvořila speciální kurz s certifikátem. 

Témata: Copyright, autorská práva, licence.

Výhody: Efektivně se naučíte, jakým způsobem svoje dílo autorsky ochránit na internetu a dokonce i v prostoru sociálních sítí. Kurz s certifikátem využijete, ať jste spisovatel, hudebník, fotograf, ale třeba i právník.

EdX

Co to je: Server vybudovaný Harvardskou univerzitou a MIT v roce 2012 má za cíl rozšiřovat vzdělání po celém světě. V dnešní době jsou všechny kurzy zaštítěné těmi nejprestižnějšími univerzitami, takže o to větší má výuka hodnotu.

Témata: Všechna, na která si jen vzpomenete, v různých světových jazycích a pro každou úroveň.

Výhody: Jde snad o největší výběr online kurzů na internetu. Kurzy jsou zadarmo, cena certifikátu se liší podle vybraného kurzu.

Alison

Co to je: Další komplexně vzdělávací server, kde najdete široké spektrum kurzů přesně pro vaše potřeby. 

Témata: Všechna nesmírně užitečná se širokým uplatněním.

Výhody: Kromě kurzů s certifikátem, můžete rovněž absolvovat kurzy s diplomem. Navíc, pokud vyloženě nevyžadujete formální certifikát, můžete se spokojit s výpisem výsledků, které lze také libovolně přikládat k CV. 

Seduo

Co je: Ryze český vzdělávací portál nabízí kurzy orientované především na profesní vzdělávání. Ideální pro studenty SŠ, VŠ, aktivní zaměstnance i podnikatele.

Témata: Obchodní a prezentační dovednosti, IT, projektové řízení aj.

Výhody: Server je celý v češtině, takže pokud nejste v angličtině zběhlí, snadněji se zorientujete. Tento portál je také zaměřen čistě na kariérní růst, takže všechny kurzy jsou tomu uzpůsobené. 

Nostis

Co to je: Užitečný webový portál z české produkce a pod záštitou Univerzity Palackého vám pomůže zorientovat se v problematice práva, ať se jím aktivně zabýváte nebo se máte zájem sebevzdělat v tomto velmi praktickém odvětví. 

Témata: Právo ve všech podobách.

Výhody: Jde o online právní kurz, který jen tak někde nenajdete. A navíc vám poskytnuté informace velmi usnadní i každodenní život.  

 

Další užití materiálů city-dog.cz je možné pouze s písemným souhlasem redakce. Více zde.

   Fotografie: city-dog.cz.

commentkomentáře
CliffRanty
28.11.2018 03:55
CliffRanty
20.02 09:20
Joe Bonamassa is a famous country singer, so don't miss the possibility to visit Joe Bonamassa tour dates

ChainRanty
07.05.2019 15:01
ChainRanty
20.02 09:20
I like EDM songs! I really do! And my favourite EDM band is The Cheinsmokers! DJs Alex Pall and Andrew Taggart are about to give more than 50 concerts to their fans in 2019 and 2020! To know more about Chainsmokers in 2019 visit website Chainsmokers tour 2019. You aren't going to miss any performance this year if you click on the link!

přihlásit se pomocí
nebo komentujte bez registrace
Přestat odpovídat

favouritnejčtenější

Našli jsme vakcínu proti koronaviru, tvrdí rumunští vědci

Nový lék se začíná okamžitě testovat.…

heart

Líbil se vám tento článek?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
heart

Líbí se vám náš obsah?
Podpořte nás!

Jsme nezávislé médium bez velkých investorů či zahraničních vlastníků. Proto budeme rádi, pokud nám projevíte svou přízeň prostřednictvím malého příspěvku. Děkujeme!

Podpořte nás a pošlete nám:
Zavřít nemám zájem close
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace
popupClose