Kdo jsme?

CITY-DOG.CZ - pražský žurnál.  

CITY-DOG.CZ je NEJLEPŠÍ PARŤÁK PRO ŽIVOT V PRAZE, který hledá, co se kde v Praze zajímavého a mimořádného šustne. O všem vás bude informovat a vám už tak nikdy nic důležitého neuteče.

CITY-DOG.CZ je mladším bratrem běloruského magazínu CITYDOG.BY, který byl založen v roce 2012 v Minsku a za 5 let se stal nejčtenějším webem svého druhu.

Použití materiálů CITY-DOG.CZ je povolena pouze s písemným souhlasem redaktora.

Pokud nás chcete kontaktovat, napište nám prosím na náš Facebook.

Jakákoli úprava textu, titulků, nebo obrázků je zakázána. Prosíme, respektujte správné zdrojování a vždy uveďte aktivní hypertextový odkaz na zdrojový materiál. Děkujeme!

Maruška Václavová

šéfredaktorka, maruska@city-dog.cz.

Veronika Foltová

pravá ruka šéfredaktorky, zprávařka a ta, která ví, co se kde děje - proto má na starost náš kalendář akcí. Organizujete koncert, vystoupení, vernisáž či nějakou jinou akci, o které bychom měli vědět? Napište o ní Veronice - veronika@city-dog.cz.

Anežka Agnes Svobodová

art director(ka), fotografka, milovnice estetična - pod její taktovkou vznikají články o módě, kosmetice a bytech. Rádi byste, aby Agnes nafotila váš byt či váš šatník? Napište jí na agnes@city-dog.cz.

Vlaďka Kučerová

nejmladší členka týmu, která ví, kde se dobře najíst, kde mají tu nejlepší kávu a kde se také nejlépe pracuje, když zrovna nechcete sedět v kanceláři. Pozvěte Vlaďku na kávu (a dort!) do vašeho podniku: vladka@city-dog.cz. 

Jan Wolf

art director a grafický designér píšící články o architektuře a filmech. Sám již několik filmů natočil. jan@city-dog.cz.