Kdo jsme?

CITY-DOG.CZ je Vaším průvodcem po životě v Praze. Věnujeme se oblastem, jako je jídlo, móda a literatura, představujeme zajímavé lidi žijící v Praze a seznamujeme čtenáře s aktuálními událostmi a unikátními místy. Našim cílem je být Vaším každodenním průvodcem. Naši čtenáři jsou zejména lidé v mladém produktivním věku se zájmem o svět kolem sebe, trendy a aktuální dění. Mezi naše partnery patří významné veřejné instituce, malé nezávislé firmy i velké společnosti. Podporujeme zajímavé akce a snažíme se upozorňovat na důležitá společenská témata. Jsme magazín pro všechny, kdo žijí, pracují a užívají si v Praze. Jsme současně sesterským magazínem CityDog.by, který vytvořili mediální profesionálové a občanští aktivisté v Minsku.

Pro více informací a informace pro investory navštivte CityDog Media.

Použití materiálů CITY-DOG.CZ je povoleno pouze s písemným souhlasem redakce.

Pokud nás chcete kontaktovat, napište nám prosím na náš Facebook.

MICHAL KUČERA

Šéfredaktor, [email protected].

Anežka Agnes Svobodová

Art director(ka), fotografka, milovnice estetična - díky jejímu oku a objektivům se můžete kochat krásnými fotkami u většiny našich článků. Chcete se nechat zvěčnit v rámci některé z rubrik? Napište jí na [email protected].

Vlaďka Hyláková

Vlaďka ví, kde se dobře najíst, kde mají tu nejlepší kávu - proto má na starost rubriku Horká stopa. Pozvěte Vlaďku na kávu do vašeho podniku či pokud organizujete nějakou akci, tak vás Vlaďka ráda zařadí do našeho Kalendáře akcí. Pište Vlaďce na [email protected].

Jan Wolf

Art director a grafický designér píšící články nejen o architektuře a filmech. Sám již několik filmů natočil. 

KATEŘINA HORÁKOVÁ

Katka vám neporadí, kde mají nejlepší burger, nakládaný hermelín nebo kafe, ale ráda vám přiblíží příběhy zajímavých osobností. Připravuje pro vás hlavně rozhovory a reportáže z dění v Praze.

sTANISLAV HAMPL

Standa kromě toho, že je spolumajitelem pražské kavárny, tak pro nás píše o výběrové kávě, poctivém pivu, dobrém jídle, psech a kultuře.