Kdo jsme?

CITY-DOG.CZ - pražský žurnál.  

CITY-DOG.CZ je NEJLEPŠÍ PARŤÁK PRO ŽIVOT V PRAZE, který hledá, co se kde v Praze zajímavého a mimořádného šustne. O všem vás bude informovat a vám už tak nikdy nic důležitého neuteče.

CITY-DOG.CZ je mladším bratrem běloruského magazínu CITYDOG.BY, který byl založen v roce 2012 v Minsku a za 5 let se stal nejčtenějším webem svého druhu.

Použití materiálů CITY-DOG.CZ je povolena pouze s písemným souhlasem redaktora.

Pokud nás chcete kontaktovat, napište nám prosím na náš Facebook.

Jakákoli úprava textu, titulků, nebo obrázků je zakázána. Prosíme, respektujte správné zdrojování a vždy uveďte aktivní hypertextový odkaz na zdrojový materiál. Děkujeme!

Maruška Václavová

šéfredaktorka, [email protected].

Veronika Foltová

Veronika se stará o rubriky Šatník, Jak bydlí a Po vlastní ose. Jelikož má skvělý "čuch" na akce, tak určitě sledujte její nedělní plány na týden a páteční plány na víkend.

Anežka Agnes Svobodová

Art director(ka), fotografka, milovnice estetična - díky jejímu oku a objektivům se můžete kochat krásnými fotkami u většiny našich článků.

Vlaďka Kučerová

Vlaďka ví, kde se dobře najíst, kde mají tu nejlepší kávu - proto má na starost rubriku Horká stopa. Pozvěte Vlaďku na kávu do vašeho podniku či pokud organizujete nějakou akci, tak vás Vlaďka ráda zařadí do našeho Kalendáře akcí. Pište Vlaďce na [email protected].

Jan Wolf

art director a grafický designér píšící články nejen o architektuře a filmech. Sám již několik filmů natočil.